Copyright © 2017 marekfischer.sk. Všetky práva vyhradené.

Betónové a pálené krytiny
Späť na úvod
Stavebno-obchodná spoločnosť

Terran

Tondach

Bramac

Roben

RÖBEN - Pálená krytina

Prvotriedna pálena škridla na trhu, ktorá si získala vďaka pomeru priazdnivej ceny a vysokej kvality veľké uznanie u individuálnych investorov nielen u nás ale zatiaľ hlavne v zahraničí, kde patrí k najpedávanejším značkám.

Škridle sú prevedené s dôrazom na vysokú estetiku, ktorá je dosiahnutá použitím prvotriednych engob a glazúr so starostlivým prevedením detailov. Strecha s touto škridlou medzi ostatnými žiari. Rozoznáte ju zďaleka. Zblízka ju potom spoznáte podľa charakteristického trojlístkového profilu hrebenáča. Dom s touto škridlou sa pýši brilantnou a neopakovateľnou krásnou strechou.

Piemont

režná

Piemont
medená engoba

Piemont
gaštanová glazúra

Piemont
Trentino glazúra

Piemont

režná

Piemont
medená engoba

Piemont
gaštanová glazúra

Piemont
Tobago glazúra

Piemont
antracitová engoba

Piemont
Titan glazúra

Bergamo
antracitová engoba

Bergamo
šedá matná engoba

Monzaplus
medená engoba

Monzaplus
gaštanová glazúra

Monzaplus
Trentino glazúra

Monzaplus
Maduro glazúra

Monzaplus
Tobago glazúra

Monzaplus
antracitová engoba

Monzaplus
grafitová glazúra

Pálená škridla – ponuka

Veľkoformátová škridla Monza Plus je zaujímavá z mnohých dôvodov. Vďaka špeciálnej výrobnej technológii má stabilný a väčší formát, čo prispieva k rýchlejšej a ľahšej realizácii pokrytia strechy spolu s menšou spotrebou drevených lát. Väčšie rozmery oproti štandardným škridlám zároveň umožňujú pri spotrebe 9.8 ks na m2 dosiahnuť menšie zaťaženie strešného krovu (39 kg/m2). Škridly Monza Plus sú tiež vysoko odolné proti poveternostným podmienkam a nečistotám. Škridla je dostupná v piatich farebných variantoch: medená engoba, antracitová engoba, čierna glazúra, gaštanová glazúra a glazúra čiernohnedá. Farebné povrchové úpravy škridiel oživia strešnú plochu a dosiahne sa nimi harmonického vzhľadu celého domu.

Piemont je najnovší model pálenej škridle od výrobcu Roben. Má špeciálne  zámky, ktoré zaisťujú dobrú tesnosť a pevnosť. Môže byt použitá aj na strechy s nízkym sklonom.  Škridlu Piemont charakterizuje moderný plochý tvar s nižšou vlnou.

Elegantná škridla Fläming je škridlou pôvodného malého formátu (12, 7 ks/m2). Hladné a plynulé zvlnenie škridly vytvára na ploche vysoko efektívny harmonický vzor. Fläming je k dispozícii v 2 základných farebných odtieňoch – Rustikálny a Jesenný list. Obe vyhotovenia dodávajú akémukoľvek domu pôsobivý nádych jedinečnosti a krásy. Ďalšie farebné vyhotovenia škridiel Fläming je možné dodať na základe individuálnych potrieb zákazníka.

Úvodná stránka

Ľahké strešné krytiny

Betónové a pálenékrytiny